27.06.2017/16:41

Auchan dostarczy w Polsce zakupy do domu tego samego dnia

Sieć Auchan testuje w Polsce usługę dostarczania zakupów z zamówień złożonych online, za pośrednictwem Auchan Direct, jeszcze tego samego dnia. Aktualnie taka możliwość dostępna jest tylko na terenie Warszawy, jednak z czasem sieć zamierza rozszerzyć ją na kolejne miasta.

Jak informuje francuska sieć, zamówienia złożone w Auchan Direct do godziny 12.30 mogą być realizowane już od godz. 18 tego samego dnia. Auchan zaznacza, że możliwe jest to, o ile nie zostaną zarezerwowane wszystkie dostępne terminy dostaw.

Za dostarczenie zamówienia pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia Auchan pobiera od klientów opłatę w wysokości 25 zł.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie możliwość dostawy tego samego dnia wprowadziła w Polsce m.in. sieć drogerii Rossmann (aglomeracja warszawska i Łódź). Taką samą usługę udostępnia Frisco.pl, Carrefour, Piotr i Paweł oraz Tesco. Ostatnia z wymienionych sieci testuje aktualnie w Wielkiej Brytanii - w ramach usługi Tesco Now - dostawy do domu w ciągu godziny od złożenia zamówienia. W Polsce dostawami w ciągu 60 minut chwali się Szopi.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.