21.06.2018/15:53

Bez decyzji sądu w sprawie Małpki. Kolejna rozprawa 7 sierpnia

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia nie podjął dziś ważnych decyzji ws. Małpki. Kolejna rozprawa, na której sąd rozpatrzy dwa wnioski o umorzenie przyspieszonego postępowania układowego w spółce, odbędzie się 7 sierpnia - przekazali portalowi wiadomoscihandlowe.pl przedstawiciele Małpki. Jak wskazali, to najszybszy możliwy termin ze względu na urlopy w sądzie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wynajmujący 22.06.2018

    "spółka zobowiązana jest do regulowania wszystkich nowych wierzytelności na bieżąco" - ale ich nie reguluje! Telefon do centrali nie odpowiada od kilku miesięcy, Małpka nie płaci za lokal, ale też nie wypowiedziała umowy, nie zabrała wyposażenia. Obecnie to firma-widmo, z którą nie za bardzo wiadomo co zrobić. Za to, ilu ludzi pozbawili środków do życia, zarząd powinien odpowiedzieć przed prokuraturą!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.