30.09.2016/01:09

Biedronka... i co dalej? Sprawdź, gdzie Polacy robią zakupy

Biedronka bije konkurentów na głowę uzyskując 62 proc. wskazań w badaniu Instytutu MANDS, który zbadał w jakich sklepach Polacy najczęściej robią zakupy spożywcze. Na kolejnych miejscach są sklepy osiedlowe, Lidl, Tesco i Carrefour. Dziwić może wynik Żabki, która ma jedną z największych sieci sklepów w kraju, a także brak w czołówce sklepów ABC (prawie 8300 sklepów), czy Delikatesy Centrum (ponad 1000 sklepów).

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Polska GO !! 24.10.2016

    Polska ???? Oczywiście każdy tylko nie Polak !! tak dbamy o nasze i dzieci DOBRO !! będą jeb...ć kiedyś u Portugala ,albo Niemca. Powodzenia - tak dalej.

  • Terry 30.09.2016

    Właśnie tak wygląda patriotyzm gospodarczy Polaków. Dopóki nie zrozumiemy, że kupując w polskich sklepach wspieramy polską gospodarkę, dopóty będziemy skolonizowanym krajem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.