22.02.2022/15:12

Biedronka ogłosiła zwycięzców w loterii Wygraj Mieszkanie z Biedronką

Sieć dyskontów Biedronka wręczyła pierwsze nagrody w loterii Wygraj Mieszkanie z Biedronką. Jedną z pięciu pierwszych laureatek jest Pani Iwona Bojar z Tłuszcza w województwie mazowieckim. Wszyscy zwycięzcy otrzymali po 500 tys. zł na zakup mieszkania lub domu.

Loteria Biedronki, w której klienci sieci mogą wygrać pieniądze na zakup mieszkania trwa jeszcze do 16 kwietnia. Sieć co tydzień losuje nowych szczęśliwców, wśród tych którzy zrobili zakupy za co najmniej 99 zł i zadeklarowali chęć wzięcia udziału w zabawie.

Pierwszą ogłoszoną zwyciężczynią loterii jest mieszkanka Tłuszcza. - Jestem niezwykle wzruszona, wciąż nie wierzę w to wielkie szczęście. Bardzo się cieszę, że wygrałam. To najlepsza wiadomość od dawna dla mnie - mówiła Iwona Bojar.

Sieć Biedronka podaje, że Pani Iwona jest pracownikiem biurowym i klientką Biedronki od lat. Szczęśliwy koszyk zakupów dokonanych 12 lutego br. opiewał na kwotę 131,33 zł.

Pozostałe nagrody – każda o wartości pół miliona złotych na cele mieszkaniowe – w ramach pierwszego losowania z 15 lutego br. trafią do klientów sieci Biedronka z Kłobucka, Modliborzyc, Gdańska i Zebrzydowic. Kolejne losowanie pięciu szczęśliwców w wyjątkowej loterii Biedronki odbywa się we wtorek, 22 lutego. 

Z prostej kalkulacji wynika, że wartość przekazanych nagród wyniesie 25 mln zł, ale w puli nagród jest 28 mln zł, ponieważ Biedronka opłaci laureatom podatek od wygranej w loterii. Ogółem aż 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Do rozlosowania zostało jeszcze 45 nagród.

Do wzięcia udziału w loterii uprawnia los drukowany razem z paragonem i zapisywany na karcie lojalnościowej Moja Biedronka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także