15.04.2019/11:12

Biedronka rozpoczyna wydawanie książek o Słodziakach. Sieć napędzi ruch w sklepach przed świętami

Od poniedziałku klienci Biedronki mogą odbierać w sklepach sieci nową książkę o Słodziakach oraz korzystać z 15-procentowego rabatu na zakupy. Wczoraj, w niedzielę 14 kwietnia, upłynął termin, jaki sieć wyznaczyła na zbieranie naklejek uprawniających do odbioru książki.

Sieć chwali się, że do 7 kwietnia zainteresowanie akcją było na tyle duże, że uprawnionych do odbioru książki jest kilkaset tysięcy klientów Biedronki. Ilu dokładnie? Tego dyskonter nie zdradza.

Przypomnijmy, że w ramach akcji lojalnościowej "Wielkanocna wyklejanka", użytkownicy karty Moja Biedronka mogli zbierać naklejki uprawniające do odbioru książek o Słodziakach od 4 marca do 14 kwietnia. Klienci otrzymywali je – jednorazowo 3 sztuki – przy kasie, robiąc zakupy weekendowe, od piątku do niedzieli, za co najmniej 69 zł. Posiadacze 15 naklejek nową książkę o Słodziakach będą mogli odebrać od 15 do 27 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów.

W tym samym terminie klienci Biedronki zbierali też wielkanocne naklejki na przedświąteczny rabat na zakupy. Przy zakupach za minimum 69 zł, bez względu na dzień tygodnia, klient otrzymywał jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek to 15 procent jednorazowej zniżki (maksymalnie 75 zł). Zakupy z tym rabatem będzie można zrobić w sklepach sieci Biedronka w dniach 15-20 kwietnia br.  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.