01.03.2021/15:21

Biedronka rusza z nową kampanią promocyjną i tnie ceny wybranych produktów o połowę

W ubiegłym miesiącu sklepy Biedronka wydały swoim klientom w ramach akcji „Codziennie zyskuj więcej” niemal 19 mln voucherów na kolejne zakupy. Z akcji mogły skorzystać osoby posiadające kartę lojalnościową Moja Biedronka. Na marzec sieć przygotowała nową promocję „Oszczędzaj połowę”, która właśnie wystartowała i potrwa do końca miesiąca.

Aktywnych użytkowników karty Moja Biedronka jest już ponad 10 milionów. Nie bez powodu. Robienie zakupów z kartą to dla nich realne oszczędności i pewność, że kupują więcej za mniej. Od 1 marca 2020 r. mogą liczyć na nową promocję.

- Lutowa akcja z voucherami przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, zainteresowanie promocjami było ogromne. To pokazuje, że klienci cenią sobie korzyści, jakie oferuje im karta Moja Biedronka. Doceniając ich lojalność i proponujemy im nową akcję, w której co dwa dni będą mogli kupić wybrane produkty i otrzymać voucher równy połowie ich wartości – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka

Promocja obejmie tak jak w przypadku poprzedniej kampanii jedynie posiadaczy karty Moja Biedronka. Jakie będą jej zasady?

W każdym tygodniu, w sklepach sieci Biedronka pojawią się trzy nowe oferty, z innymi produktami objętymi promocją. Oferty będą się zmieniały co dwa dni. W zamian za zakup określonych produktów objętych w danym dniu promocją, klienci otrzymają voucher 50 proc. równy połowie ich wartości.

Zniżka będzie w formie vouchera do wykorzystania na kolejne zakupy. Vouchery należy zrealizować w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka i oczywiście voucher.

Vouchery mogą być wydane przy zakupach o 1 zł wyższych niż wartość vouchera i na inne produkty, niż będące w danym dniu w promocji. Na zakup wybranych produktów lub asortymentu w dniu promocji będą obowiązywały określone limity ilościowe i czasowe. Informacja o tym pojawi się na plakatach w sklepach.

Jak promocja będzie działać w praktyce? Kupując w poniedziałek, 1 marca, kosmetyki marki Nivea o wartości 80 zł na kartę Moja Biedronka, klient otrzyma voucher równy połowie tej wartości, czyli 40 zł. Może go wykorzystać na zakupy we wtorek i środę, o ile zrobi zakupy na kwotę minimum 41 zł i o ile kupi produkt, który tego dnia nie jest w ofercie "Oszczędzaj połowę".

W najbliższych dniach, tj. poniedziałek – wtorek (1-2 marca) w promocji będzie wspomniana oferta marki Nivea oraz parówki Berlinki 300 g. Z kolei w środę i czwartek (3-4 marca), można zyskać kupując olej rzepakowy Kujawski 1 l oraz szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml).

Oferta obowiązuje od 1 do 31 marca, a nowe promocje będą się pojawiały 3 razy w tygodniu, co dwa dni.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej 3150 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. W 2019 r. Wartość inwestycji Grupy w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także