26.11.2020/15:23

Biedronka z ostrą akcją promocyjną na Black Friday: Teraz albo nigdy

W piątek 27 listopada Biedronka zaplanowała akcję „Teraz albo nigdy”. Kupując ekspres do kawy Delta Q klienci otrzymają vouchery o wartości ekspresu, do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci. Klienci będą mogli również upolować kosmetyki oraz produkty marki własnej: GoVege i GoBio taniej niż zwykle. Od piątku do soboty wiele artykułów przemysłowych, tekstyliów oraz zabawek w Biedronce można kupić w wyjątkowo okazyjnych cenach.

Podczas akcji "Teraz albo nigdy" klienci Biedronki będą mogli skorzystać z promocji 2+2 i zyskać do 50 proc. zniżki na kosmetyki popularnych marek, takich jak: Adidas, Gillette, Nivea, Palette, Syoss, Be Beauty, Fa i Bell, oraz produkty marki Kraft. Posiadacze karty Moja Biedronka którzy zakupią 4 kosmetyki w ramach jednej marki, otrzymają 2 najtańsze produkty za darmo.

Fani produktów vege oraz żywności ekologicznej, również znajdą coś dla siebie. W przypadku produktów marki własnej sieci Biedronka GoVege oraz GoBio zastosowany został podobny mechanizm promocji jak w grupie kosmetyków. Przy zakupie 4 produktów danej marki, 2 z nich, również najtańsze, otrzymamy za darmo. Oferta obowiązuje wyłącznie w piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka przygotowała coś specjalnego również dla miłośników kawy. Będą mogli zdobyć ekspresy Delta Q (z kartą Moja Biedronka) w specjalnej ofercie. Przy zakupie ekspresu klienci otrzymają bowiem vouchery o jego równowartości do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka, na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji sprzętu – ze spieniaczem do mleka lub bez.

Vouchery można wykorzystać od soboty 28.11.2020 r. do środy 09.12.2020 r. W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. W ramach akcji promocyjnej można kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie 2 ekspresy Delta Q dziennie. Oferta obowiązuje wyłącznie piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Specjalne promocje -50 proc. dotyczą także innych produktów, m.in. koncentratu do płukania tkanin Silan (7,75 zł/opak., przy zakupie dwóch), proszku do prania E (12,49 zł/opak., przy zakupie dwóch) oraz kapsułek do zmywarki Finish Quantum Max (11,99 zł/opak., przy zakupie dwóch). Ta oferta także obowiązuje wyłącznie w piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także