15.06.2020/13:29

Biedronka z piwem, mlekiem i sokami za 1 zł. Sieć nakręca spiralę promocji

Ledwo Polacy wrócili z wyjazdów na długi weekend, a Biedronka już stara się ściągnąć ich z powrotem do swoich sklepów. W poniedziałek, wtorek i środę w placówkach portugalskiego dyskontera za jedynie złotówkę będzie można nabyć mleko, olej, soki, czy piwo.

Warunek? Klienci muszą dokonać w dyskoncie sieci należącej do Jeronimo Martins zakupów innych produktów za minimum 99 zł (nie wliczają się w to napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, doładowania i inne usługi). Co więcej, z promocji skorzystają tylko te osoby, które posiadają zarejestrowaną kartę Moja Biedronka.

Najnowsza akcja napędzająca sprzedaż potrwa przez trzy dni, od 15 do 17 czerwca. Każdego dnia za 1 zł będzie można nabyć po dwa produkty. W poniedziałek będzie to kilogram arbuza luzem (limit dzienny 10 kg) i mleko UHT Mleczna Dolina 3,2 proc. (limit dzienny to sześć opakowań). We wtorek: delicje szampańskie 147 g (limit trzech opakowań) i sok jabłkowy lub pomarańczowy Riviva 1 l w butelce (limit sześciu butelek). Z kolei w środę promocja obejmie olej rzepakowy Wyborny 1 l (limit trzech butelek) i piwo Harnaś 0,5 l w puszce (limit sześciu puszek).

- Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę. Dla nas bowiem "Codziennie niskie ceny" to nie zwykłe hasło reklamowe. To autentyczne, konkretne działania, które podejmujemy codziennie, by w portfelach naszych klientów zostało więcej pieniędzy na letnie rozrywki - mówi cytowany w komunikacie Michał Gontarz, dyrektor handlowy Biedronki.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Kisiel 15.06.2020

    Już, pędzę do biedronki żeby wydać 99 zł i kupić mleko za złotówkę co normalnie kosztuje 2,39 . Te rabaty to chyba do wyborców budynia , bo innych frajerów nie widzę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.