30.11.2018/09:25

Cezary Baran, były wiceprezes i dyrektor finansowy Emperii, został wiceprezesem sieci Komfort

Cezary Baran, który przez ostatnich 14 lat pracował w Emperia Holdingu (sieć Stokrotka), pożegnał się z firmą i dołączył do sieci sklepów Komfort - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. W nowej pracy menedżer objął stanowisko wiceprezesa.

Baran był związany z Emperią od 2004 roku. Początkowo był tam dyrektorem gospodarki pieniężnej. Podczas swojej kariery pełni funkcje m.in. dyrektora finansowego i członka zarządu spółki Stokrotka, a w ostatnich latach także wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Emperia Holding.

Rezygnację z pracy w Emperii Baran złożył w czerwcu br., ale z firmą był związany jeszcze do sierpnia. Można się domyślać, że pożegnanie z dotychczasowym pracodawcą mogło mieć związek ze zmianami właścicielskimi, bowiem Emperia została przejęta w maju br. przez litewską Maxima Grupe.

Baran rozpoczął pracę w sieci Komfort we wrześniu br. Pełni tam funkcję wiceprezesa zarządu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.