06.10.2021/11:08

Pedro Pereira da Silva, były szef Biedronki i Jeronimo Martins, rozwija nowy biznes w Polsce!

Pedro Pereira da Silva, były dyrektor generalny sieci Biedronka, wraca do Polski i rozwija firmę zajmującą się dowozem zakupów spożywczych w 15 minut.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 07.10.2021

    Czyli Pedro torpeduje ofertę Glovo :) Mnie się to zaczyna podobać. Może będą jakieś walki rowerzystów w kisielu z tego albo chociaż wyścigi uliczne? Wydaje mi się, że to jest jakiś satelita Biedronki, który będzie od nich brał towar i pchał go po wyższych cenach. Taki sam motyw jak Barbora sprzedająca drożej towar Stokrotki. Już mi się chce śmiać z tego całego cwaniactwa. Milion firm dostarczających tylko ceny z kosmosu. W efekcie ludzie wariują i już nie wiedzą co ile jest warte, przepłacają, ceny ostro w górę. A miało być tak pięknie. Ostatnia nadzieja w Auchan, że unormuje to całe szaleństwo i godnie zastąpi Tesco Ezakupy, które miało zdecydowanie najpoważniejszą ofertę.

  • Handlarz 07.10.2021

    Pedro niech sobie robi biznesy w Portugalii i jej byłych koloniach. Niech sp...a z Polski.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także