22.02.2018/16:05

Całodobowe sklepy Biedronka. Dyskontowa sieć modyfikuje godziny otwarcia placówek

Przez 24 godziny na dobę czynne będą od poniedziałku do piątku wybrane sklepy Biedronka w Białymstoku. Wydłużenie czasu pracy w placówkach niemal zbiega się w czasie z wejściem w życie ograniczeń niedzielnego handlu (pierwsza "zakazana" niedziela wypadnie 11 marca). Niewykluczone, że podobne godziny otwarcia wprowadzone zostaną w placówkach sieci działające w innych miastach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • 66 26.02.2018

  do toldi

  to partia rzadzaca oraz solidarnosc chcieli wolnych niedziel w handlu
  lepsza byłaby opcja dodatku bez mozliwosci odbioru +100% stawki godzinowej

  soboty przed wolna niedziela to bedzie armagedon w sklepach

  ponadto konsumenci musza sie pogodzic z prawdopodobnymi podwyzkami cen (marza i zysk musi sie zgadzac, ponadto sklepy beda miały wyzsze straty produktów swiezych które beda wliczały do swojego narzutu)

 • pracownik 24.02.2018

  W biedronkach i bez wolnych niedziel pracuje się na trzy zmiany, więc nie masz się z czego cieszyć, żeby tacy jak ty mogli przyjść rano o 6-tej po gorące bułeczki bo te z wczoraj są nie dobre dla delikatnego podniebienia!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pracownik 24.02.2018

  W biedronkach i bez wolnych niedziel pracuje się na trzy zmiany, więc nie masz się z czego cieszyć, żeby tacy jak ty mogli przyjść rano o 6-tej po gorące bułeczki bo te z wczoraj są nie dobre dla delikatnego podniebienia!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tołdi 23.02.2018

  Chcieliście wolnych niedziel, to macie, a teraz pracujcie na 3 zmiany w tygodniu.

 • Zenon P 23.02.2018

  Na bank nie chodzi o wolne niedziele. W Biedronce zaczyna się dziać to samo co miało miejsce kilka lat temu, ten sam syf i wyzysk.

 • MMSM 23.02.2018

  W pogoni za pieniądzem, a nie mało ten dyskont ma zysku, wymyślają kolejną głupotę. Ciekawe czy jak pójdzie się na zakupy to będzie pełna obsada kas, czy nadal 5-6 kas ,ale jedna tylko czynna. Niedługo pewnie wymyślą , że skoro niedziela jest bez handlu, to wprowadzą zamówienia przez internet i dowóz towaru do klienta w wolne niedziele.

 • fdsfdffg 22.02.2018

  Już Tesco próbowało całodobowo, szybko załapali, że większość takich sklepów nie opłaca się trzymać otwartych 24h/dobę i zaczęli zamykać o 24 czy nawet 23 - po prostu zbyt wysokie koszty dla kilkunastu- kilkudziesięciu klientów których nagle przyjdzie ochota do sklepu. W tym przypadku będzie pewnie tak samo, po jakimś czasie zostaną tylko tak otwarte pojedyncze sklepy Biedry....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.