22.07.2020/20:24

Carrefour i Decathlon rozpoczynają współpracę we Włoszech

Pilotażowy projekt dwóch sieci zakłada sprzedaż w Carrefourze artykułów sportowych i żywieniowych marki Decathlon. Chodzi o partnerstwo "oparte na produktach zapewniających dobre samopoczucie" - czytamy w distribuzionemoderna.info.

Carrefour Italia i Decathlon Italia ogłaszają porozumienie, zgodnie z którym w ofercie niektórych sklepów Carrefour pojawi się gama produktów zaprojektowanych i wykonanych przez Decathlon - podaje distribuzionemoderna.info.

Na specjalnych ekspozycjach znajdą się produkty Decathlon do odżywiania sportowców (nawadnianie i spożycie białka), a także liczne przydatne i praktyczne akcesoria dla osób uprawiających w wolnym czasie zajęcia sportowe, takie jak fitness, bieganie czy piesze wycieczki. Partnerstwo, którego efektem będą "przestrzenie marki Decathlon", rozpocznie się jako pilotaż w siedmiu sklepach Carrefour w Mediolanie - podaje distribuzionemoderna.info.

Porozumienie opiera się na wspólnej misji: stworzeniu wyjątkowej i wyróżniającej się oferty dla wszystkich klientów, zarówno Carrefour, jak i Decathlon, ze szczególnym naciskiem na produkty zapawniające dobre samopoczucie, prawidłowe odżywianie, a także te związane z aktywnością fizyczną.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także