10.04.2020/10:31

Carrefour otwiera supermarket, w którym testuje nowe rozwiązania dla klientów

Klienci poznańskiego Pasażu Rondo przy ul. Zamenhofa 133 mogą już robić zakupy w nowo otwartym supermarkecie Carrefour. Sklep oferuje 15 800 produktów oraz zapewnia rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów i promujące ekologiczny tryb życia.

Nowo otwarty supermarket Carrefour zajął w Pasażu Rondo powierzchnię 1494 mkw. Sklep cechuje się nowoczesnym i eleganckim wystrojem zgodnie z najnowszymi trendami. Supermarket jest konceptem premium, zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, które mają przyczynić się do zwiększenia komfortu klientów podczas robienia zakupów. Jednym z nich jest wydzielenie przestrzeni przy kasach samoobsługowych na wózek zakupowy. W sklepie testowany jest również wózek, w którym zamiast plastikowego koszyka klienci mogą zawiesić swoje własne torby wielokrotnego użytku. Dzięki temu rozwiązaniu klienci robiąc zakupy ze Scan & Go, pakują je od razu w docelowy sposób.  W przyszłości na wózku planowany jest montaż uchwytu na smartfon.

Na klientów supermarketu czeka szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, wędlin oraz serów, a także mięsa. W ofercie znajdują się bakalie i ziarna na wagę, świeże zioła czy produkty mięsne z wędzarni Carrefour oraz wypiekane na miejscu pieczywo. W sklepie znajduje się także koncept Zdrowa Półka, z ofertą artykułów bio, bezglutenowych, bez laktozy czy bez dodatku cukru, a także produktów pochodzenia roślinnego, będących odpowiedzią na potrzeby wegan. Nowością w koncepcie są mrożonki bio, ekologiczne produkty dla dzieci, a także bio karmy dla zwierząt.

W ofercie sklepu znajduje się także pełen oryginalnych produktów koncept Kuchnie Świata oraz strefa dla sportowców, gdzie amatorzy aktywności fizycznej odnajdą szereg dedykowanych im produktów, w tym napoje, batony czy żele. Ponadto w strefie Naturalnych Kosmetyków oraz w strefie Ekologicznej Chemii, klienci dbający o środowisko odnajdą szeroki wybór certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych i czyszczących. Nie zabraknie również szerokiego wyboru piw regionalnych czy bezalkoholowych win i piw dostępnych w strefie Zero Procent.

Komfort zakupów zagwarantuje klientom nowoczesna aranżacja przestrzeni handlowej, a także niska zabudowa wybranych działów. W trosce o komfort dokonywania zakupów w sklepie znajdują się szerokie alejki. W sklepie pracuje 25 osób.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.