24.10.2021/09:48

Carrefour zainspirowany działaniami rządu Francji także wypłaci pracownikom "dodatek inflacyjny"!

"Carrefour dba o siłę nabywczą swoich pracowników. Po zapowiedziach rządu postanowiłem podwoić dodatek inflacyjny i zwiększyć go do 200 euro dla wszystkich pracowników Carrefour, których to dotyczy" - przekazał Alexandre Bompard, dyrektor generalny Grupy Carrefour. To reakcja giganta spożywczego na zapowiedź wypłaty "dodatku inflacyjnego" przez rząd francuski. Pieniądze mają być rekompensatą za rosnące ceny prądu, gazu i żywności.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Rty 28.10.2021

    A w Polsce te 1000 zł nikt prawie nie dostał. Najpierw przymusowe urlopy jak nie było ludzi na sklepie. A potem kto miał urlop nie dostał premii. Ja miałem katar nie chciałem iść na zwolnienie to mnie nie dopuszczono do pracy i kazali sobie L4 załatwić albo urlop brać. Za miesiąc potem mówią że premie dają. Masa ludzi pracowała po 12 godzin dziennie kiedy był największy ruch przed lub lockdownem. A potem stwierdzili że im nie zapłacą tylko w okresie lockdown odbiór godzin. Dodatkowo z tego przemęczenia wiele ludzi się rozchorowało. I łaskawie mówią po miesiącu o premiach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także