20.11.2020/16:59

Carrefour zainstaluje w polskich sklepach elektroniczne etykiety cenowe

Grupa Carrefour wybrała firmę Pricer jako dostawcę instalacji ESL (Electronic Shelf Label – elektronicznych etykiet cenowych) i modernizacji sklepów, w których już zostały wyposażone w tego typu rozwiązania. Projekt zostanie wdrożony na kilku rynkach, w tym w Polsce.

Chociaż umowa nie zawiera żadnych zobowiązań co do ilości ani ilości, to plany wdrożenia systemu elektronicznych etykiet cenowych w około 500 sklepach Carrefour przed końcem 2022 roku.

Projekt obejmuje wszystkie formaty sklepów (hipermarkety, supermarkety, sklepy convenience i hurtownie cash and carry) we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Rumunii, Polsce, Brazylii, Argentynie i na Tajwanie.

Działający w czasie rzeczywistym i łatwy w użyciu system ESL będzie stanowił platformę dla Carrefour do dalszego zwiększania wydajności sklepów i budowania jakości obsługi klienta. Rozwiązanie nie tylko wyświetla aktualną cenę, ale także wspiera promocje, pomaga w zlokalizowaniu produktu na półce, czy wspiera zarządzanie półką, itd.

- Pricer był kluczowym partnerem przez ostatnie 20 lat i nadal oferuje wiodące możliwości, jeśli chodzi o jakość wyświetlania, wydajność i prostotę oraz funkcje, takie jak pick-to-light - mówi Miguel Angel González Gisbert, Global CTO w Carrefour.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także