11.05.2022/16:56

Centra handlowe czeka metamorfoza. Żeby wytrzymać konkurencję z e-commerce, nie mogą być tak nudne. Galerie muszą się bardzo zmienić!

W Polsce działają obecnie 572 centra handlowe, które dysponują łączną powierzchnią najmu brutto rzędu 12,5 mln mkw. (GLA). Obiekty tego typu odpowiadają za 30 proc. obrotów handlu detalicznego. Żeby nie polec w walce z konkurencją, którą stanowi dla nich przede wszystkim rosnący w siłę kanał e-commerce ich oferta musi ulec zmianie. W jakich obszarach?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • e-konsument 11.05.2022

    Unikam zakupów w centrach handlowych z prostego powodu - hałas nie do wytrzymania. Całe szczęście, że są osiedlowe małe parki handlowe. Raz-dwa zakupy zrobione. Nie każdy chce tracić czas na przemierzanie kilometrów korytarzy, żeby znaleźć coś w tzw galerii handlowej...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także