07.08.2018/12:28

Centrum inwestuje w rowery

Do grona obiektów handlowych do których dojedziemy na krakowskim rowerze miejskim dołącza Centrum Handlowe Serenada. To już 163. stacja Wavelo otwarta dla użytkowników sieci rowerów miejskich.

Od ubiegłego tygodnia ponad 60 tysięcy entuzjastów miejskiego roweru Wavelo może korzystać z nowej stacji w sieci. Stacja powstała w obrębie Centrum Handlowego Serenada dołącza tym samym do listy dotychczasowych 162 dostępnych dla użytkowników stacji Wavelo.

- Stacja powstaje z inicjatywy właściciela Centrum Serenada. Rozpoczęcie współpracy z Wavelo to same plusy. Cieszymy się, że miłośnicy dwóch kółek od teraz bezproblemowo i komfortowo mogą do nas dojechać. Rower to nie tylko element zdrowego trybu życia, ale również ekologiczna alternatywa dojazdu do pracy czy na zakupy. Brak zmartwień o wolne miejsce parkingowe oraz sama radość z jazdy to dodatkowe korzyści - ocenia Marek Ciszewski, dyrektor Centrum Serenada.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.