26.04.2017/12:07

Circle K otwiera kolejne sklepy i stacje w Polsce. Sieć jest już w Warszawie

Firma Circle K Polska, prowadząca dotychczas stacje paliw pod logo Statoil, kontynuuje rozwój sieci na polskim rynku. 25 kwietnia br. zostały otwarte dwie nowe stacje paliw przy autostradzie A-1, już pod nową marką Circle K.

Dwa nowoczesne obiekty Circle K Polska zlokalizowane są przy autostradzie A-1 w Miejscach Obsługi Podróżnych Machnacz (trasa Łódź-Gdańsk) i Lubień (trasa Gdańsk-Łódź). Nowe inwestycje usytuowane po przeciwległych stronach autostrady, należą do segmentu Premium. Oferta tych stacji usatysfakcjonuje klientów oczekujących najwyższej jakości paliw i dodatkowych usług pozapaliwowych.

Firma Circle K Polska ma także swoją stację i sklep w Warszawie przy ul. Puławskiej.

bie stacje składają się z bogato wyposażonego sklepu o powierzchni ok. 450 mkw. oraz restauracji z zapleczem kuchennym, która może gościć do 50 podróżnych oferując im ciepłe dania w formie śniadań czy obiadów. Na terenie obu sklepów znajdują się również sekcje Simply Great Coffee oferujące szeroki wybór najwyższej jakości kawy. Miłośnicy tego napoju będą mogli wybierać pomiędzy kawą z wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych, a tą z ekspresów przelewowych. Uzupełnieniem kawy jest oferta świeżo wypiekanych na miejscu ciastek i pieczywa. Na obu stacjach dostępny jest także szeroki wybór hot dogów pod marką ”Prawdziwe hot dogi prosto z grilla”. Osoby podróżujące z dziećmi mają do dyspozycji przewijaki oraz plac zabaw. Na obu stacjach znajdują się bankomaty firmy Euronet.

Dla samochodów osobowych przewidziano dwa stanowiska serwisowe z odkurzaczem, kompresorem i możliwością wyczyszczenia dywaników, natomiast dla pojazdów ciężarowych znajduje się pole serwisowe oraz parking. Rozbudowane zostały również węzły sanitarne z prysznicami, zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy chcą się odświeżyć w trakcie podróży. Obie stacje są odpowiednio oznakowane, a ich lokalizacja jest widoczna z odległości kilku kilometrów, dzięki podświetlanym znakom z logo firmy, umieszczonym na 30-metrowych słupach.

- Proces zmiany marki ze Statoil na Circle K rozpocznie się oficjalnie 11 maja br. w Warszawie. Jednak dwa nowoczesne obiekty przy autostradzie A-1 działają już pod logo Circle K. Inwestycje te są potwierdzeniem dalszego rozwoju firmy Alimentation Couche-Tard na polskim rynku. Cieszymy się, że kierowcy podróżujący autostradą A-1 będą mogli przekonać się, że naszym celem jest zapewnienie im oferty na najwyższym, światowym poziomie -– mówi Michał Ciszek, Dyrektor Działu Operacyjnego w Circle K Polska.

Stacje Circle K przy autostradzie A-1 czynne są całodobowo i akceptują karty bankowe, karty Routex, DKV i UTA oraz karty programu lojalnościowego, który na obu nowych stacjach paliw działa pod nową nazwą Circle K Extra Club.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • morfi 27.04.2017

    oby więcej ich było ,stacji

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.