04.10.2019/16:29

Co o zakupach żywności przez internet myślą weterani, laggardzi i innowatorzy? [BADANIE]

Co czwarty Polak kupował już żywność w sieci i choć na razie tylko 3 proc. respondentów deklaruje kupowanie jedzenia wyłącznie lub niemal wyłącznie przez internet, to wśród osób, które kiedykolwiek zamówiły produkty spożywcze w sieci, aż 49 proc. stwierdza, że w przyszłości może to być dla nich jedyny sposób kupowania żywności – wynika z badania HX Study przeprowadzonego przez agencję Starcom.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Pozhoga 07.10.2019

  @ ramzes:
  "Laggardzi" mi się kojarzy z grenadierami spod Lagarde…
  "Laggardzi" pewnie dlatego, że wypowiadała się "strategy & innovations manager. Pewnie pracuje w ofisie, często jada lancze w pabie, a psa zabiera do weta, pardon: veta.

 • ramzes 05.10.2019

  "1/5 to tak zwani „laggardzi” – słyszeli o zakupach przez internet, ale nie ufają tej metodzie i nie zamierzają się przełamywać."
  Co za miernota dziennikarska to pisała? Kupon na kurs dziennikarstwa znalazła w płatkach śniadaniowych? Zamiast zaśmiecać język polski jakimś nic nie znaczącym "laggardzi", wystarczyło napisać "...to tak zwani nieufni" lub "sceptyczni". Sens dokładnie ten sam i bardziej zrozumiałe dla czytelnika.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.