23.09.2019/15:12

Costa Coffee otwiera nowe lokale i wchodzi na rynek fitness

W ciągu ostatniego miesiąca Costa Coffee otworzyła cztery nowe kawiarnie, a w jednej przeprowadziła remodeling. Rozpoczęła także współpracę z siecią siłowni.

Na przełomie sierpnia i września otwarto kawiarnie w galeriach handlowych CH Janki oraz Gemini w Bielsku-Białej, a także przy al. KEN na Ursynowie oraz w Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Ponadto marka wprowadziła nowy styl w wystroju swoich kawiarni. Mowa o nowatorskim designie Spectrum, który wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych z żywą roślinnością oraz złotymi akcentami. We wnętrzu dominują kolory: granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa - Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W kawiarniach nie zabrakło tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Art.

Costa Coffe rozwija również sieć swoich kawomatów Costa Express. Są one już dostępne  w kilkuset punktach na stacjach paliw Shell oraz w sklepach Carrefour Express. Od 26 czerwca na rynku dostępne są  także puszki Ready-To-Drink z mrożoną kawą Costa Coffee. Można je kupić we wszystkich kawiarniach Costa, w 650 punktach sieci Lagerdere, a także na wybranych 327 stacjach Shell.

Sieć kawiarni nawiązała również współpracę z siłownią. Od 2 września klienci nowego Calypso Fitness Club na warszawskim Ursynowie będą mogli skorzystać z automatu Costa Express przed lub po treningu. Jak przekonują przedstawiciele firmy, wejście sieci Costa Coffee na rynek fitness jest podyktowane potrzebą spożywania kofeiny przez osoby aktywne fizycznie. Jak wynika z wielu badań, ma ona korzystny wpływ na zdrowie i wydajność sportowca.  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.