11.02.2016/11:15

Czekoladowy pies na stacjach PKN Orlen

Na wybranych stacjach PKN Orlen, w punktach Stop Cafe Bistro pojawił się innowacyjny produkt Choco Dog, nawiązujący nazwą i wyglądem do klasycznego Hot Doga. Choco Dog jest przekąską „na słodko”, podawaną na ciepło, np. do kawy.

Produkt jest już dostępny na wybranych stacjach PKN Orlen m.in. w Warszawie, Lublinie, ale także innych większych miastach. Orlen jest pierwszą siecią gastronomiczną z bistro na stacjach w Polsce, która może zaproponować słodkiego „hot doga” na ciepło do kawy dla kierowców, czy dzieci.

Wydaje się, że jest to ciekawa alternatywa dla parówek, kabanosów, czy kolejnego rodzaju bułki do hot doga. Czekolada to świetny energetyk i przekąska, która może pomóc pokonać zmęczenie kierowcom. Najbliższe miesiące pokażą, czy produkt przyjmie się wśród klientów stacji paliw.Choco Dog w ofercie Stop Cafe Bistro na stacjach PKN OrlenChoco Dog w ofercie Stop Cafe Bistro na stacjach PKN Orlen

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.