15.10.2020/11:34

Czy aplikacja Lidl Plus ściągnie seniorów do sklepów Lidla na zakupy?

W związku z wprowadzeniem przez rząd tzw. godzin dla seniorów w sklepach detalicznych sieć Lidl postanowiła zachęcić starszych klientów do odwiedzin w swoich placówkach handlowych promocjami oferowanymi za pośrednictwem swojej aplikacji Lidl Plus.

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Lidl Polska „jest to rozwiązanie, które ma zapewnić osobom po 60 roku życie bezpieczne i komfortowe warunki do dokonania zakupów w godzinach od 10 do 12, bo właśnie wtedy zakupy mogą robić wyłącznie osoby starsze.

Lidl przygotował dla potrzeby seniorów w ramach swojej aplikacji specjalne kupony zakupowe obowiązujące tylko dla klientów „60+”, aktywne w godzinach od 10 do 12. W ten sposób sieć chce zachęcić seniorów do zakupów  z wykorzystaniem aplikacji zakupowej Lidl Plus.

W pierwszym dniu obowiązywania godzin dla seniorów (czwartek, 15 października) seniorzy znajdą w aplikacji Lidl Plus kupony rabatowe na wybrane środki dezynfekująco-higieniczne,  mogą kupić także kiełbasę głogowska z 50-proc. rabatem.

Firma nie podała jaka część klientów w wieku po 60 roku życia korzysta obecnie z aplikacji Lidl Plus. Jest to być może dobry pomysł, aby seniorów zachęcić do korzystania z nowych technologii i rozwiązań proponowanych przez operatora.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także