01.04.2020/17:34

Czy lojalność umarła?

Czy lojalność klienta wobec marki to coś o co warto jeszcze walczyć? Czy może lojalność w dzisiejszych czasach przegrywa z kolejnymi, coraz atrakcyjniejszymi ofertami cenowymi? Pobierz najnowszy raport Datalogic i dowiedz się jak będzie zmieniała się lojalność klientów w najbliższych latach.

To pytanie było zadawane wiele razy w ostatnich latach. Uważamy, podobnie jak wielu naszych klientów, że przyszłość handlu detalicznego wygląda zupełnie inaczej niż dzisiaj. Zabezpieczenie lojalności klientów musi wykraczać poza system opartym na punktach, musi mieć klienta z przodu i w centrum. Nie jest to zmiana, która nastąpi z dnia na dzień, ale transformacja, która będzie ewoluować z czasem

Dlatego już teraz pobierz nasz raport, aby zobaczyć, w jaki sposób technologie przechwytywania danych kształtują przyszłość lojalności klientów w handlu detalicznym.

Kliknij i pobierz raport

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.