14.10.2016/22:06

Czy to koniec Delikatesów Alma?! Alma Market składa wniosek o upadłość likwidacyjną

Zarząd spółki Alma Market S.A. złożył 14 października do Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku spółki.

Spółka wskazała we wniosku, że podtrzymuje w całości i popiera wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego - sanacyjnego z dnia 15 września 2016 r., wyrażając przekonanie o powodzeniu działań sanacyjnych spółki i głęboko je popierając, jednakże z ostrożności, z uwagi na fakt, że do dnia dzisiejszego nie została wydana decyzja sądowa w jego przedmiocie, zarząd podjął decyzję o złożeniu również wniosku o ogłoszenie upadłości.

Wniosek będzie uzupełniany po jego złożeniu. Jednocześnie wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego - sanacyjnego jest podtrzymywany przez spółkę.

Kliknij na ten link i dowiedz się wszystkiego o historii upadku spółki Alma Market SA

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.