19.02.2018/15:34

Czy Wesoła Zagródka Polomarketu rozpęta kolejną wojnę pluszakową?

19 lutego w sieci Polomarket rusza akcja Wesoła Zagródka. Pluszaki są dostępne w ramach kolejnej w tym roku akcji lojalnościowej. Jej celem jest promowanie polskiego dziedzictwa naturalnego. Zabawki przedstawiają zwierzęta typowe dla polskiej wsi.

– Ostatnia nasza „maskotkowa” akcja lojalnościowa, podczas której klienci mogli nabyć postacie z lubianej i powszechnie znanej kreskówki SpongeBob Kanciastoporty, cieszyła się ogromną popularnością. Pamiętając o powodzeniu akcji, powracamy z ofertą kierowaną do dzieci. Tym razem przyszła pora na Wesołą Zagródkę. Jesteśmy pewni, że spotka się z równie dużym zainteresowaniem wśród klientów – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

- Znajomość oraz duma z bogactwa naturalnego naszego kraju dobrze korespondują z tym, co ceni i chce promować sieć Polomarket. Stąd pomysł na kampanię lojalnościową z wykorzystaniem maskotek przedstawiających mieszkające w naszym kraju zwierzęta – tłumaczy Bartłomiej Górzny z TCC Retail Marketing, firmy odpowiedzialnej za powstanie konceptu kampanii.

Maskotki “Wesoła Zagródka” to licencjonowane produkty firmy TCC Retail Marketing, która jest także pomysłodawcą koncepcji tego projektu promocyjnego. TCC specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kampanii lojalnościowych, współodpowiedzialna m.in. za popularną kampanię Biedronki „Gang Świeżków”.

Maskotki Wesoła Zagródka są przeznaczone dla dzieci bez ograniczeń wiekowych. W ofercie Polomarketu pojawi się Koń Franek, Osiołek Maurycy, Krówka Matylda, Koziołek Felek, Świnka Klementynka, Owca Gabrysia, Kurczak Kostek i Piesek Bolek, czyli zwierzęta typowe dla polskiej wsi.

W przypadku akcji Wesoła Zagródka naklejki otrzymuje się za każde 30 zł wydane w Polomarkecie. Wybrane produkty premiowane są dodatkową naklejką. 50 naklejek uprawnia do odebrania maskotki za darmo, 25 – do zakupu w promocyjnej cenie wynoszącej 24,99 zł. Wybrane zwierzaki można również nabyć, nie zbierając naklejek, w regularnej cenie – 49,99 zł.

Promocja trwać będzie od 19 lutego do 29 kwietnia lub wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.