16.03.2018/13:16

Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding, gościem specjalnym Kongresu Rynku FMCG 2018

Dariusz Kalinowski, Prezes Zarządu Emperia Holding i spółki Stokrotka potwierdził udział w 11 Kongresie Rynku FMCG 2018, który odbędzie się 10 maja br., w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Conference Center w Warszawie. Dariusz Kalinowski weźmie udział w debacie pt. „Sytuacja na rynku pracy przyśpieszy transformację sektora FMCG w Polsce i regionie”, w trakcie której zaproszeni goście spróbują odpowiedzieć na wiele pytań, które budzi w przedsiębiorcach rynek pracownika, z którym mamy obecnie do czynienia. Do jakich zmian w branży FMCG doprowadzi trudna sytuacja na rynku pracy i rosnące koszty wynagrodzeń? Jak dostosować się i poradzić sobie w obecnej sytuacji? Jak poprawić efektywność? Czy automatyzacja to jedyny kierunek? Jak może zmienić się struktura rynku detalicznego gdy obecna sytuacja utrzyma się przez kolejne lata?

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11 KONGRESIE RYNKU FMCG 2018

11:00 – 12:00 DEBATA: Sytuacja na rynku pracy przyśpieszy transformację sektora FMCG w Polsce i regionie

- rynek pracownika, rynek zmuszający firmy do szukania innowacyjnych rozwiązań;
- niskie bezrobocie wyzwaniem dla rozwoju i ekspansji firm handlowych;
- handel to ludzie - granice automatyzacji w sektorze FMCG;
- odpowiedzialność! Budowanie siły biznesu w oparciu o pracownika;

 

W debacie udział potwierdzili:

Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding i sieci Stokrotka
Robert Wawro, dyrektor zarządzający, Grupa Maspex
Hans Guenter Trockels, dyrektor zarządzający Dan Cake Polska

 

Dariusz Kalinowski od 2013 r. pełni funkcje Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Emperia Holding S.A., a od 2012 r. Prezesa Zarządu spółki Stokrotka. Wcześniej przez wiele lat piastował stanowiska Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego i Wiceprezesa w spółkach Emperia Holding i Eldorado. Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada stopień MBA European University Centre for Management Studies in Switzerland.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11 KONGRESIE RYNKU FMCG 2018

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.