04.10.2018/12:08

Dave Lewis, CEO Tesco: Polska zawsze była dla nas dużym wyzwaniem

Podczas prezentacji wyników finansowych Tesco za pierwsze półrocze roku finansowego 2018/2019 prezes Grupy Tesco Dave Lewis zapewniał, że w Polsce sieć zrobiła ogromne postępy w programie restrukturyzacji. Przyznał jednak, że efekty tej pracy zostały w znacznym stopniu zneutralizowane przez zakaz handlu w niedziele. Cel na najbliższe lata w zakresie rentowności to „wyjście na zero”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Sowa 06.10.2018

  Są straty i będą, ludzi do pracy nie ma dlatego są też pustki na półkach a magazyn pełny, zamiast narzekać to możecie się państwo zabrać do pracy, bo chyba nie wiecie jaka to ciężka praca.

 • były klient 04.10.2018

  Ja z obsługą chcę rozmawiać po polsku, a nie w jakimś wschodnioeuropejskim języku. I po ostatniej wizycie w waszym hipermarkecie, więcej tam nie wrócę.

 • Spawacz 04.10.2018

  Mydlenie oczy, w Anglii robią przekręty, a do Polski dokładają. Sprzedaż sieci jest nieunikniona.

 • Gregor 04.10.2018

  Tak zapewne tylko na sklapach brakuje towaru i ogólny bałagan , kolejki do kas i brak personelu np na nockach pracują tylko sami Ukraińcy Polecam temu Panu zrobić niezapowiedziany audyt np po 18 i niech zobaczy co tak na prawdę dzieję się na sklepach .
  Ogólnie drogo syfiastio i kiepska jakoś produktów Polacy oczekują więcej !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.