02.04.2019/23:14

Digitalizacja zmieni rynek dostaw jedzenia

W ciągu następnych kilku lat dygitalizacja wpłynie na wiele obszarów związanych z restauracjami i rynkiem dostaw. W efekcie zmian, które zachodzą w związku z cyfryzacją i rozwojem nowych technologii zmienią się nie tylko same restauracje, ale także oferta i sposób w jaki zamawiamy produkty.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wwwwww 03.04.2019

    Kwestia chyba niedługiego czasu a nastąpi też powrót idei tzw "poczty pneumatycznej" w jakiejś nowoczesnej formie oplatającej całe miasta, a przynajmniej centra duzych miast- W przypadku coraz większego rozwoju e-handlu cyfrowego i tez gastronomii na zamówienie to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Niestety początkowe koszty bardzo wysokie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.