26.04.2020/20:18

Dino wprowadza do sprzedaży nie tylko maseczki i żele, ale też przyłbice ochronne

Dino to kolejny detalista, na którego półkach pojawiły się maseczki ochronne oraz żele i płyny dezynfekujące. Na tym jednak nie koniec - notowana na warszawskiej GPW sieć handlowa sprzedawać będzie klientom również przyłbice.

– Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w tym szczególnym czasie, do sprzedaży wprowadziliśmy szeroki wachlarz produktów higienicznych i ochronnych, w tym różne warianty maseczek wielokrotnego użycia od polskich producentów - komentuje Marcin Jędraszak, dyrektor sprzedaży w Dino Polska.

Przyłbica ochronna kosztuje w Dino 17,99 zł (przecena z 19,99 zł). Z kolei na ten moment cena za jedną wielorazową maseczkę bawełnianą w Dino zaczyna się od 2,49 zł (przy zakupie dwupaku). W sklepach polskiego operatora dostępne są także bawełniane maseczki ochronne wielokrotnego użytku i jednorazowe maseczki ochronne w opakowaniach zbiorczych i jednostkowych oraz płyny dezynfekujące w pojemnikach kilkulitrowych i w opakowaniach podręcznych. Ofertę sieci uzupełnia szeroki wybór mydeł antybakteryjnych.

Sieć zapewnia, że oferta produktów wspierających bezpieczeństwo osobiste będzie "systematycznie poszerzana". Ponadto Dino deklaruje, iż "zapewnia pełną dostępność towarów we wszystkich swoich sklepach". Tych na koniec marca było już 1257.

Przypomnijmy, że maseczki oraz żele i płyny dezynfekujące wprowadziły już do sprzedaży lub zapowiedziały taki krok takie sieci sklepów, jak m.in. Żabka, Biedronka, Carrefour oraz Lidl.

 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • adam 07.01.2021

    Maseczki, wszelkie środki ochronne i nawet testy na Covid dostaniesz tutaj https://doochrony.pl/. Zero problemów z dostępnością.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.