01.04.2021/10:58

Dorota Zaremba nową dyrektor sprzedaży ds. sektora MŚP w SAP Polska

Dorota Zaremba objęła z początkiem kwietnia funkcję dyrektor sprzedaży ds. sektora MŚP w SAP Polska. Jej priorytetem jest rozwój oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań chmurowych. Odpowiada również za rozwój działań realizowanych we współpracy z siecią partnerską SAP w Polsce.

Pod koniec stycznia 2021 roku, firma SAP ogłosiła wprowadzenia na rynek nowej formuły współpracy z klientami i partnerami, która zrewolucjonizuje proces transformacji cyfrowej. RISE with SAP to kompleksowa oferta, która ułatwia wejście na ścieżkę rozwoju w stronę Inteligentnego Przedsiębiorstwa każdej firmie, niezależnie od punktu wyjścia i złożoności obecnych procesów, oraz przyspiesza przeniesienie kluczowych operacji biznesowych do chmury. Rolą Doroty Zaremby i jej zespołu będzie m. in. rozwijanie RISE with SAP na polskim rynku.

– Ambicją SAP jest bycie strategicznym partnerem na drodze transformacji cyfrowej dla podmiotów tworzących polską gospodarkę. Dziś nieodzownym elementem takiej transformacji jest realizacja kluczowych procesów w chmurze. Wydarzenia ostatniego roku udowodniły, że firmy, które potrafią szybko dostosować swoje procesy biznesowe, osiągnęły znacząco lepsze wyniki - nie tylko przetrwały niestabilny czas, ale często umocniły swoją pozycję na rynku. Wiele tego typu przykładów można znaleźć wśród polskich firm z sektora retail, przemysłu czy usług – mówi Dorota Zaremba, dyrektor sprzedaży ds. sektora MŚP SAP Polska.

Dorota Zaremba jest częścią ekosystemu SAP w Polsce od 14 lat. Od 2017 roku związana jest z SAP Polska, gdzie jeszcze do niedawna odpowiadała za sprzedaż produktów z portfela analityki i technologii do strategicznych klientów SAP. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym w roli dyrektora departamentu, zdobyte u jednego z Partnerów SAP – firmie KBJ. Odpowiadała również za wdrażanie rozwiązań SAP u wielu klientów polskich i zagranicznych a swoją karierę zawodową rozpoczęła w roli architekta SAP w KGHM. Jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jak również ukończyła studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

– Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, żeby wspierać polski mały i średni biznes w osiąganiu sukcesów oraz zdobywaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wdrażanie nowych modeli biznesowych opartych o rozwiązania chmurowe. Jest to możliwe tylko przy wsparciu naszego ekosystemu, który skupia około 2 000 profesjonalistów, zatrudnionych w blisko 70 certyfikowanych firmach partnerskich – zaznacza Dorota Zaremba.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także