14.11.2021/09:30

Drożeje żywność i produkty do higieny. To nie koniec podwyżek cen

W październiku br. zakupy w polskich sklepach były droższe średnio o 4,4 proc. niż rok wcześniej - wynika "Indeksu cen w sklepach detalicznych", sporządzonego przez UCE RESEARCH, Hiper-Com Poland i Grupy AdRetail. Mocno podrożał m.in. olej, papier toaletowy, a także cukier i masło.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
  • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
  • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
  • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
  • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
  • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 14.11.2021

    Oleju mam cały karton - kupiony w promocji w Barborze po 3zł, a potem w Stokrotce po 4zł :) Papier toaletowy również w promocji i również cały karton - zapas na następne 2 lata - Regina 8 rolek za 5zł, a potem jeszcze jakiś brandowany 16 rolek za 10zł. Cukier trafił się po 1.50zł/kg więc jest 20 paczek, soli kamiennej jest 5kg po 1zł, margaryny nie jem, drobiu też nie, masło kupuję ze wsi (sklepowe naprawdę wymięka przy nim) po 28zł/kg, a mięso czerwone prosto z ubojni. Mam również z 10 tubek pasty do zębów po 3-4zł za tubkę. Wystarczyło trochę pomyśleć i nie reagować na zaczepki baranów pytających za linią kas czy wojna idzie bo takie wielkie zakupy robię :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także