28.09.2016/15:31

Dyrektor PFPŻ: Producenci już zapłacili podatek handlowy

Zawsze niepokojące jest, kiedy politycy zaczynają za bardzo zajmować się gospodarką. Dla uczestników rynku zazwyczaj skutki tego typu działań są trudne i bolesne – ocenił Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności (PFPŻ) na konferencji „Perspektywy i zagrożenia dla handlu nowoczesnego w Polsce” podczas Targów Polagra Food.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Piotr 29.09.2016

  Dobry komentarz!

 • Karol 29.09.2016

  PIS to ekonomiczmi dyletanci którzy od roku niszczą polską gospodarkę (i nie tylko gospodarkę). Na razie korzystają z dorobku poprzedników ale w swoim działaniu PIS przypomina komunistów. A jest takie powiedzenie - wprowadzić na Saharze komunizm a po roku zabraknie piasku.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.