14.01.2019/10:01

Dyskontowa sieć Tedi zapowiada ekspansję w Polsce w 2019 r.

W 2019 roku niemiecka sieć dyskontowa Tedi urośnie w Polsce. Firma będzie otwierać nowe sklepy w dużych miastach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tytus 28.12.2019

    Jeśli ktoś szuka pracy, to posiadają bogaty pakiet socjalny dla pracowników. A mianowicie pensja w wysokości zapomogi socjalnej, a np: z okazji świąt Bożego Narodzenia 2019 w jednym sklepie pracownice otrzymały na poczęstunek paczkę cukierków na 6 osób (świąteczny domek w środku cukiereczki). Zero kart podarunkowych, bonów, Multisportu, słodyczy dla dziecka itd. Nie uważam, że pracodawca jest zobowiązany do dawania kasy, ale dobry księgowy, parę złotych i zadowolony pracownik to wydajny pracownik. Już ciężko znaleźć firmę, która nie obdarowuje pracownika choć małą paczuszką słodyczy dla dziecka, ale jak widać istnieją takie. Kiepska pensja + zero benefitów + chińszczyzna dla klienta = miejsce idealne. Już nawet "stonka" lepiej dba o pracowników.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.