16.01.2022/10:59

E.Leclerc „zamraża” ceny bagietek. Wszystko przez inflację

Francuska sieć E.Leclerc postanowiła utrzymać na stałym poziomie cenę swojej bagietki o masie 250g przynajmniej przez 4 miesiące. To efekt poważnych problemów z inflacją w tym kraju.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 16.01.2022

    Cena bagietki oscylująca wokół stabilnej kwoty 0.29 euro za sztukę to poważny problem francuskich konsumentów i wyzwanie dla sieci handlowej zarazem. Gdyby coś nie wyszło i cena podskoczyłaby do przerażającego pułapu 0.33 euro za sztukę to mogłoby to skończyć się zasłabnięciem, a nawet śmiercią wielu klientów. A to już pachnie niepokojami społecznymi i krwawą rewolucją. Wydaje mi się, że poziom szaleństwa w społeczeństwach wzrasta w ostatnim czasie dość gwałtownie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także