28.04.2017/13:38

Empik otwiera kolejne sklepy przyszłości

Salon Empik w Sadyba Best Mall, który działa tam 12 lat, otwiera się po gruntownej przebudowie. Od 28 kwietnia będzie ponownie dostępny dla odbiorców spragnionych kultury i poszukujących inspiracji. Nowe meble, nawigacja, kolorystyka, system prezentacji produktów są zgodne z nowym konceptem sklepów Empik. To czwarty Future Store Empik w Polsce.

Nowy Empik w Sadyba Best Mall o powierzchni 450 mkw. jest przyjazny, praktyczny, intuicyjny i pełen inspiracji. Wprowadzone rozwiązania (kluczowe elementy nowego konceptu sklepów Empik pod nazwą Future Store) na pewno umilą wizyty i ułatwią klientom zakupy. 

W aranżacji nowego Empiku dominują przyjazne kolory – jest nowocześnie, designersko, ale też przytulnie. Dużą wagę przywiązano do intuicyjnego rozmieszczenia poszczególnych działów - poruszanie się po salonie jest znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Wprowadzono jasny język kolorów, który ułatwia szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko tutaj. Nowy salon łączy także świat realny ze światem online dzięki stanowisku empik.com. W internetowym sklepie od razu można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

 - W 2017 roku modernizacje przejdą kolejne salony. Trwają chociażby prace w nowej lokalizacji w warszawskiej Arkadii, gruntowny remont przechodzi także Empik w łódzkiej Manfakturze – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

I dodaje: Każda modyfikacja w ramach Future Store oznacza nie tylko zmiany wyglądu, ale również zmiany asortymentowe i wiąże się z odpowiednim przeszkoleniem pracowników.

Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, istnieje od blisko 70 lat.  W 236 salonach (stan na 31.12.2016) Empik oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Empik to także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i lider e-commerce w naszym kraju. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.