23.06.2020/16:00

Empik przedłuża darmowy dostęp do usługi Premium o kolejne 60 dni

Użytkownicy usługi Empik Premium, zarówno ci obecni, jak i przyszli, będą mogli korzystać z niej nieodpłatnie. Sprzedawca przedłużył promocję o kolejne 60 dni.

Empik nadal będzie między innymi pokrywać koszty dostawy zamówień kurierem i do paczkomatów, dostępu do pakietu książek cyfrowych, utworów muzycznych oraz zniżek na zakupy w salonach i na Empik.com. Gdyby klienci Empiku płacili zapłacili za wszystkie korzyści płynące z usługi Premium, przez trzy miesiące wydaliby łącznie 144 mln zł.

Firma podsumowała swoją sprzedaż za ostatnie miesiące. Podczas pandemii klienci wykazywali szczególne zainteresowanie grami planszowymi i układankami. Kiedy okazało się, że nie można opuszczać własnego podwórka, klienci chętnie sięgali po trampoliny, ogrodowe baseny czy hulajnogi, by zapewnić rodzinie aktywność na świeżym powietrzu bez konieczności kontaktu z innymi. 

- Do tego dodajmy 1 mln przesłuchanych audiobooków, 600 tys. przeczytanych e-booków i niemal 800 tys. książek papierowych, 160 tys. projektów kreatywnych oraz dziesiątki tysięcy seansów w domowym kinie – wylicza Empik.

Widząc zainteresowanie usługą, Empik postanowił przedłużyć dostęp do strefy Premium za darmo. Oferta skierowana jest do wszystkich – obecni subskrybenci otrzymali kolejny raz automatyczne wydłużenie darmowego dostępu, a nowo zainteresowani wciąż mogą dołączyć do tego grona, aktywując darmowy pakiet Empik Premium.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.