25.04.2017/23:05

Eurocash ma "nowy" zarząd i prezesa

25 kwietnia Rada Nadzorcza Grupy Eurocash powołała na kolejną kadencję następujących, dotychczasowych członków zarządu spółki: Luisa Manuela Conceicao Pais do Amarala, Rui Amarala, Arnaldo Guerreiro, Pedro Martinho, Katarzynę Kopaczewską i Jacka Owczarka. Jednocześnie rada mianowała Luisa Amarala prezesem zarządu Eurocash.

Życiorysy powołanych członków zarządu Grupy Eurocash:

Luis Manuel Conceicao Pais do Amaral

Luis Manuel Conceicao Pais do Amaral posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, zdobyte w następujących spółkach: Unilever (Portugalia), Nissan (Portugalia), Jeronimo Martins Dystrybucja (Polska), Jeronimo Martins Holding Portugalia, Antfactory Ameryka Południowa, LAEPBrasil. Od marca 2003 r. jest akcjonariuszem większościowym spółki Eurocash. Luis Amaral jest absolwentem studiów w zakresie zarządzania w biznesie na Uniwersytecie Katolickim w Lizbonie.

Rui da Conceicao Rodrigues do Amaral

Rui da Conceicao Rodrigues do Amaral posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, zdobyte w następujących spółkach: Sanipe, Jeronimo Martins Portugalia, Cintra Group Portugalia. Jako członek zarządu jest odpowiedzialny za formaty Eurocash Dystrybucja, Eurocash Alkohole i Delikatesy Centrum. Rui Amaral jest absolwentem studiów w zakresie zarządzania w biznesie na Uniwersytecie Katolickim w Lizbonie.

Arnaldo Silvestre Judice Guerreiro

Arnaldo Silvestre Judice Guerreiro ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich, zdobyte w następujących spółkach: Coopers & Lybrand Portugalia, Jeronimo Martins Dystrybucja w Polsce, Eurocash Cash & Carry, Recheio Portugalia. Jako członek zarządu jest odpowiedzialny za Działy Serwisowe Grupy Eurocash oraz nowe projekty. Arnaldo Guerreiro jest absolwentem studiów z zakresu zarządzania w Instituto Superior de Economia.

Pedro Madeira Martinho

Pedro Madeira Martinho posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w sektorze handlowym, zdobyte w następujących spółkach: Jeronimo Martins w Portugalii, Jeronimo Martins Dystrybucja w Polsce, Omniway Portugalia, Royal Ahold Polska. Jako członek zarządu jest odpowiedzialny za formaty Eurocash Gastronomia oraz formaty sprzedaży detalicznej. Pedro Martinho jest absolwentem studiów w zakresie zarządzania w biznesie na Uniwersytecie Lizbońskim ISCTE.

Katarzyna Kopaczewska

Katarzyna Kopaczewska posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte na stanowisku dyrektora personalnego w następujących spółkach: Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o., Jeronimo Martins Dystrybucja Sp. z o.o., Polpharma S.A. Jako członek zarządu pełni funkcję dyrektora personalnego spółki Eurocash.

Katarzyna Kopaczewska jest absolwentką handlu zagranicznego w Polskiej Międzynarodowej Szkole Zarządzania w Warszawie. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych brała również udział w licznych szkoleniach zagranicznych w zakresie zarządzania i zarządzania personelem, organizowanych przez Management Center Europe (Belgium), IMD (Switzerland), INSEAD (Francja), Stanford University (USA).

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • stasio1 26.10.2018

    tylko szkoda że nic nie wiedzą co się dzieje w środku firmy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.