03.06.2021/15:45

Eurocash zdradza szczegóły planu naprawczego dla sklepów własnych sieci Delikatesy Centrum

Kolejna fala "kampanii na rzecz odbudowy sklepów własnych", przeprowadzanej przez Grupę Eurocash, ma ruszyć w sierpniu i obejmie 60 sklepów sieci Delikatesy Centrum. Firma poinformowała, że od początku roku plan naprawczy wdrożono już w 120 spośród 180 lokalizacji, które wytypowane zostały wcześniej na podstawie rankingu LfL i kontrybucji jako te o najgorszych wynikach, wymagające wsparcia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Micra 23.07.2021

    Przeliczają obrót na metr kwadratowy a nie na mieszkańców ,jak obrotem może dorównać miejscowość 2 tysięczna z miastem 20 tysiącami i więcej mieszkańców.Niech dadzą większy asortyment towaru a oni myślą , że przestawianiem towaru z półki na półkę zrobią obrót. Kabaret.

  • może zdążą 04.06.2021

    Jak podniosą jeszcze ceny - to będzie jeszcze lepiej!! Tak trzymać!! Super strategia! Mam od domu DC w odległości 150m, wybieram wszystkie inne sklepy, które są w odległości wielokrotnie większej: bo są zadbane, przestronne, co kilka lat odnawiane i produkty tańsze o 1/3 - i tak, większość produktów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także