28.01.2019/12:45

Fabryka Pizzy uruchamia lokal w Skierniewicach

W Skierniewicach otworzyła się pierwsza restauracja Fabryki Pizzy, należąca do Sfinks Polska, właściciela sieci Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK. Nowy lokal, w którym serwowane są dania kuchni włoskiej, znajduje się w centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej 1.

Restauracja jest prowadzona w modelu franczyzowym. Najnowszy lokal Fabryki Pizzy zajmuje powierzchnię 230 mkw. Do dyspozycji klientów są główna sala konsumpcyjna oraz sala VIP, przeznaczona np. na organizację imprez zamkniętych. Łącznie obie sale pomieszczą blisko 80 osób.

Restauracja posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi – krzesełka do karmienia, kącik do przewijania oraz miejsce do zabawy. Swobodny klimat wystroju tworzą m.in. kolorowe krzesła, neonowe napisy czy ozdobne, drewniane wałki do ciasta. Jednocześnie loftowy charakter wnętrza podkreślają wyłożone cegłą ściany i industrialne lampy.

- Nowa Fabryka Pizzy to największa restauracja tej sieci w naszym portfelu. Postanowiliśmy wykorzystać możliwości, jakie daje nam duża powierzchnia lokalu, dlatego dla gości wydzieliliśmy kameralną salę, która świetnie sprawdzi się na r󬬿nego rodzaju imprezy zamknięte jak urodziny czy spotkania biznesowe. To niewątpliwie duży atut nowej restauracji. Dodatkowo Fabryka Pizzy znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż obok skierniewickiego rynku – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Fabryka Pizzy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.