31.10.2016/19:35

Bake & Co NVchce przejąć firmę Dakri Dystrybucja

Należąca do grupy inwestycyjnej Waterland, belgijska firma Bake & Co NV złożyła wniosek w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów o pozwolenie na przejęcie firmy produkcyjno-handlowej Dakri Dystrybucja oraz jej spółki zależnej.

Firma Dakri Dystrybucja zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów piekarniczych i cukierniczych. Produkty firmy są dostępne w sieciach: Biedronka, Lidl Polska, Makro C&C i Tesco Polska.

Grupa Waterland, do której należy firma Bake & Co NV jest niezależną grupą inwestycyjną typu private equity, która inwestuje w przedsiębiorstwa działające w różnych sektorach, takich jak przemysł farmaceutyczny, ochrona zdrowia, usługi ubezpieczeniowe, usługi IT, usługi wypoczynkowe i luksusowe, branża spożywcza i napojów, branża gier losowych, branża kosmetyczna, zarządzanie i obrót wierzytelnościami oraz usługi związane ze zrównoważonym rozwojem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.