04.09.2018/14:40

Francois Nuyts, Allegro: Pracujemy nad innowacjami w dziedzinie e-commerce [WYWIAD]

- Możemy zrobić jeszcze wiele na polskim rynku e-commerce - mówi w rozmowie z wiadomoscihandlowe.pl Francois Nuyts, nowy prezes Allegro. Jedną z wielkich szans jest rozwój w segmencie e-grocery, czyli internetowej sprzedaży żywności. Jak zauważa Francois Nuyts, sukces tego biznesu zależy od uporania się z kilkoma kwestiami technicznymi. - Jeśli nam się to uda, z pewnością wprowadzimy innowacje w tym zakresie - zapewnia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Maja258 15.09.2018

    Niestety, w moim przypadku ta forma dostawy się nie sprawdzi - zawsze wybieram dostawę kurierem, a w przypadku tej usługi nie jest ona oferowana, a szkoda. Tak przywykłam do dostaw kurierem, że nawet jak sprzedawca nie oferuje tej formy dostawy, sama zamawiam go przez Sendit. Niewiele płacę, a przesyłka dochodzi do mnie maksymalnie dwa dni od nadania.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.