06.09.2018/11:02

Allegro Smart ma już 100 tys. subskrybentów. Francois Nuyts, prezes Allegro. Trafiliśmy w sedno!

W tydzień od startu usługi ponad 100 tys. osób zaczęło korzystać z Allegro Smart. Klienci z wykorzystaniem tej usługi kupili w tym czasie ponad 850 tys. produktów.

- To potwierdza, że polscy klienci świetnie liczą i widzą oszczędności, jakie zapewnia im Allegro Smart. - mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. - Trafiliśmy w sedno, spełniając ich oczekiwania dotyczące oszczędności czasu i pieniędzy, oferując wygodne i bezpłatne dostawy. Codziennie od 10 do 15 tysięcy nowych klientów zaczyna korzystać z Allegro Smart! a to dopiero początek. Równolegle z dołączaniem coraz większej liczby konsumentów, coraz więcej sprzedawców bierze udział w programie. W pierwszym tygodniu sprzedający dodali blisko 4 miliony nowych ofert, aby dołączyć do 34 milionów ofert dostępnych przez Allegro Smart - dodaje Francois Nuyts.

Klienci Allegro Smart! w pierwszym tygodniu działania programu najchętniej kupowali przedmioty codziennego użytku z takich kategorii, jak dom i ogród, zdrowie, uroda, żywność. Podobną popularanością cieszyła się elektronika, a za nią produkty dla dzieci, książki i multimedia, części samochodowe oraz moda.

Klienci doceniają również Smart! Okazje, czyli oferty przygotowane specjalnie dla Allegro Smart! z rabatami sięgającymi nawet do 50 proc. Część z tych ofert została wyprzedana w krótkim czasie - oferty są stale uzupełniane.

- Bardzo się cieszę, że Allegro Smart! zyskuje na popularności w tak krótkim czasie - mówi Francois Nuyts. - Naszą misją jest ułatwienie życia Polakom i uczynienie zakupów przyjemniejszymi. Jestem przekonany, że Polacy doceniają szeroki wybór, niskie ceny i wygodę dostaw - dodaje Francois Nuyts.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.