17.08.2016/13:42

Free From - nowa marka własna Tesco dla produktów bez glutenu i laktozy

Sieć Tesco wprowadza na półki swoich polskich sklepów nową markę własną o nazwie Free From. Pod tym brandem na razie znaleźć można produkty nabiałowe bez laktozy oraz produkty muesli i batoniki bez glutenu, jednak w ciągu kilku najbliższych miesięcy gama zostanie poszerzona m.in. o bezgutenowe ciastka i makarony.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • małgorzata 10.09.2017

  To była najlepsza oferta na rynku! Dzięki Tesco nie musiałam się tułać po różnych sklepach (szukając produktów bezglutenowych i bezmlecznych i bez orzechów). Najlepsza oferta dla alergików. Mój syn mógł zjeść wreszcie po raz pierwszy czekoladki i batoniki bez glutenu i bez mleka na bazie mleka kokosowego (konia z rzędem temu, kto coś takiego znajdzie z innej firmy). Nie wspomnę o mlekach roślinnych, makaronach, sosach. Cieszyłam się jak małe dziecko widząc Free from na półkach- istny raj na ziemi w zdrowej żywności.
  Niestety, okazało się, że półki z produktami tej firmy pustoszeją , nie ma nowych dostaw. Obdzwoniłam praktycznie cały Dolny Śląsk w poszukiwaniu kliku rzeczy z tej firmy. I nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć czy będą nowe dostawy czy też wycofywane są te produkty.
  Zostały jedynie lodówki, ale tam niestety żywność zawiera mleko.
  Poproszę o informację, które produkty będą dostępne.

 • MATKA ALERGIKA 16.03.2017

  GDZIE TE PRODUKTY JA SIĘ PYTAM??? ZNALAZŁAM 20 ZE WSPOMNIANEGO 1000ca!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.