03.06.2019/09:02

Galeria Katowicka we współpracy z Ikea urządziła przestrzeń do coworkingu [ZDJĘCIA]

Centra handlowe poszukują kolejnych sposobów na przyciągnięcie klientów. Galeria Katowicka, we współpracy z projektantami Ikea Katowice, odświeżyła swoją pracownię coworkingu, kreując przyjazne warunki do pracy.

Po krótkiej przerwie na odświeżenie i zmianę aranżacji, coworking w Galerii Katowickiej został ponownie otwarty. Przestrzeń o powierzchni 136 mkw. podzielona została na cztery strefy: do pracy przy klasycznych biurkach, konferencyjną, miękką z możliwością pracy oraz strefę ze stolikami barowymi do rozmów biznesowych.

Z coworkingu korzystać może jednocześnie około 25 osób. W przyszłości pracownia będzie również wynajmowana firmom zainteresowanym przeprowadzaniem w niej szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych. Nowy wygląd coworkingu w Galerii Katowickiej to efekt współpracy centrum handlowego z Ikea Katowice, która w ten sposób chce promować ofertę Ikea dla Firm.

– Pracując z Galerią Katowicką nad nową odsłoną coworkingu, postawiliśmy na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz funkcjonalności ułatwiające zarówno indywidualną pracę, jak i spotkania biznesowe w szerszym gronie. Część konferencyjna z okrągłym stołem i rzutnikiem multimedialnym oddzielona została od pozostałych stref funkcjonalnymi regałami. W strefie miękkiej zastosowaliśmy wygodne sofy modułowe i dosuwane stoliki na laptopy – mówi Roksana Jurczyk, kierownik marketingu Ikea Katowice.

Strefa coworkingowa została też odpowiednio doświetlona i wyposażona m.in. w szatnię, biurka z możliwością regulacji wysokości oraz automat vendingowy.

– Coworking w Galerii Katowickiej od początku cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, którzy szukają komfortowej przestrzeni do pracy w centrum miasta. Dzięki zmianom, dokonanym przez projektantów Ikea Katowice, zyskał on nową odsłonę i doskonale wpisał się w naszą wizję nowoczesnego, wygodnego i designerskiego miejsca. Wprowadzone udogodnienia jeszcze bardziej podniosą funkcjonalność punktu, zachęcając również do prowadzenia tu mniej lub bardziej formalnych spotkań biznesowych – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Galerii Katowickiej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.