10.10.2020/12:30

Galerie Carrefour przyciągają klientów kartami podarunkowymi

W siedmiu galeriach należących do sieci Carrefour w październiku i na początku listopada br. klienci premiowani są bonami podarunkowymi.

Carrefour w ramach jesiennej promocji wspierającej najemców sklepów w galeriach oferuje karty przedpłacone osobom, które w czasie trwania akcji w danej galerii zrobią zakupy za minimum 150 lub 250 złotych i zarejestrują paragon u hostessy na specjalnym stoisku.

Można łączyć kwoty z maksymalnie dwóch paragonów. Przy większej kwocie klient dostanie w prezencie kartą na 50 zł a przy mniejszej na 30 zł. W każdym z obiektów na klientów czeka po kilkaset kart.

Akcja obejmie łącznie 7 centrów handlowych Carrefour: Galerię Grudziądzką, Galerię Śląską w Rybniku, Galerię Gryf w Szczecinie, Galerię AKS w Chorzowie, Galerię Zdrój w Jastrzębiu Zdroju, Galerię Zielone Wzgórze w Białystoku oraz Galerię Słowiańską w Zgorzelcu. Promocje w poszczególnych centrach potrwają łącznie od 8 października do 7 listopada.

Carrefour jest w Polsce właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. powierzchni najmu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także