20.10.2020/11:03

Godziny dla seniorów: franczyzobiorca Żabki wpadł na pomysł, jak obejść prawo. Jest reakcja sieci

Zdjęcie z pomysłowym ogłoszeniem dla klientów, w którym właściciel jednego ze sklepów sieci Żabka tłumaczy klientom, jak dokonać zakupów w trakcie trwania tzw. godzin dla seniorów, obiegło w weekend media społecznościowe. Trafiło także w ręce władz sieci, które już w tej sprawie interweniowały.

Z instrukcji zawieszonej na szybie klienci mogli się dowiedzieć, że aby dokonać zakupów o dowolnej porze, należy zainstalować aplikację Żappka, dokonać zakupów i zaznaczyć opcję „zamów i odbierz”. Zakupy miały być wynoszone na zewnątrz przez obsługę i dostarczane czekającemu pod drzwiami klientowi. „Szybkie i bezpieczne zakupy” – zachwalał sklep. Jednak okazało się, że właściciel sieci miał na ten temat inne zdanie.

 

Sieć szybko zareagowała na krążące po internecie materiały, np. prosząc autorów zdjęć o wskazanie adresu sklepu. W oświadczeniach w mediach społecznościowych oraz informacjach przesłanych do mediów sieć informowała, że niezwłocznie skontaktuje się z franczyzobiorcą, a klientom przypomina, że w godzinach 10-12 we wszystkich sklepach obowiązują godziny dla seniorów.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.