09.08.2018/19:00

Goodie ma już pół miliona użytkowników

Aplikacja mobilna goodie została pobrana już 500 tysięcy razy. Goodie jest w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji zakupowych w Polsce w sklepach App Store i Google Play.

- Grono użytkowników goodie powiększa się bardzo szybko, a rosnąca popularność przekłada się na coraz wyższe miejsca w rankingach aplikacji - mówi Wojciech Grudzień, prezes zarządu Millennium Goodie.

- To świetne narzędzie do planowania codziennych zakupów i robienia ich w najlepszych cenach. Wkrótce wprowadzimy do goodie nowe funkcje, odpowiadające na potrzeby współczesnych smart shoppperów - dodaje.

Platforma zakupowa goodie została uruchomiona pod koniec 2016 roku przez Bank Millennium jako wewnętrzny start-up. Do dziś aplikację goodie pobrano już pół miliona razy. Goodie prezentuje oferty ponad 600 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji w całej Polsce oraz informacje o ponad 1500 zniżkach, bieżących promocjach oraz wyprzedażach.

Bezpłatna aplikacja goodie jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.