06.12.2021/20:08

Google pokazało świąteczne trendy zakupowe. Kiedy, jak i czego szukają Polacy? Gdzie kupują prezenty?

Rok temu wyraźny wzrost świątecznych wyszukiwań w Google rozpoczął się w ostatnim tygodniu października 2020 r. i trwał do połowy grudnia. Najszybciej rosnącą na popularności kategorią była elektronika, zaś przepisów na potrawy świąteczne szukaliśmy o 30 proc. częściej. Czy trendy z 2020 roku utrzymają się także obecnie? Jakie kategorie są szczególnie popularne w wyszukiwarce w okresie świątecznym?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • TA 07.12.2021

    carrefour jest potentatem z wieloma formatami lecz w tych formatach nie ma odpowiedniego zarządzania kategoriami produktów które chce konsument, nie ma produktów dostepnych w innych sklepach np. dla wegetarian.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także