09.02.2021/21:15

Grupa Carrefour będzie miała nową dyrektor ds. danych, e-commerce i transformacji digital

.Stanowisko to z dniem 1 marca obejmie Elodie Perthuisot, która będzie łączyć je z funkcją dyrektora ds. handlu elektronicznego i łańcucha dostaw w Carrefour Francja

Jak stwierdził Alexandre Bompard, prezes i dyrektorem generalny Carrefoura, dotychczasowe obowiązki Elodie Perthuisot, sprawiają, że jest ona doskonałym kandydatem na nowe stanowisko. Wcześniej funkcję dyrektor ds. danych, e-commerce i transformacji digital pełniła Amélie Oudéa-Castéra, która zdecydowała się opuścić grupę z powodów osobistych. 

44-letnia Elodie Perthuisot dołączyła do Carrefour Francja w 2018 roku, jako dyrektor marketingu i klientów. Wtedy również została członkiem Komitetu Wykonawczego grupy Carrefour, którym pozostanie również po objęciu nowych obowiązków. 

Wcześniej, podobnie jak Alexandre Bompard, była zawodowo związana z siecią handlową Fnac, sprzedającą produkty kulturalne i elektroniczne, a potem z grupą Fnac Darty. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także