03.04.2020/14:43

Grupa Eurocash zatrudni ponad 2000 pracowników w całej Polsce

Grupa Eurocash rozpoczyna intensywną kampanię rekrutacyjną. Spółka szuka pracowników do pracy w sklepach, hurtowniach i centrach dystrybucyjnych w całej Polsce.

- Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się hurtową i detaliczną dystrybucją produktów FMCG. W obecnych warunkach cała nasza organizacja pracuje na zwiększonych obrotach. Nasi pracownicy i klienci – właściciele niezależnych sklepów spożywczych - robią wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności. Aby móc realizować tę misję, potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, dlatego aktualnie poszukujemy ponad 2 000 pracowników. Rekrutujemy do pracy w naszych hurtowniach, centrach dystrybucyjnych i sklepach, jak również do placówek naszych klientów, którzy zmagają się z brakami kadrowymi. W obecnych warunkach naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Na bieżąco we wdrażaniu najlepszych praktyk wspieramy również naszych klientów – mówi Katarzyna Kopaczewska, członek zarządu Grupy Eurocash.

Grupa Eurocash poszukuje pracowników do 180 hurtowni spożywczych cash&carry do pracy na kasie, przy wykładaniu towarów, rozładunku dostaw i do obsługi wózków widłowych. Firma chce zatrudnić także magazynierów, operatorów wózków widłowych i pracowników administracji magazynowej do 15 centrów dystrybucyjnych. Jednocześnie poszukiwani są pracownicy do sklepów spożywczych działających w ramach sieci Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Gama, Euro Sklep i Abc.

Grupa Eurocash to polska firma, działająca od 25-lat i zatrudniająca aktualnie 22,5 tys. osób. Każdego dnia dociera do ponad 80 000 przedsiębiorców prowadzących małoformatowe sklepy detaliczne w ramach takich sieci franczyzowych jak: Delikatesy Centrum, abc, Lewiatan, Groszek, Gama czy Euro Sklep. Łącznie blisko 15 proc. żywności sprzedawanej w polskich sklepach przechodzi przez centra dystrybucyjne i hurtownie Grupy Eurocash.

Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben oraz Kontigo. W celu osiągnięcia skali odpowiedniej dla zapewnienia konkurencyjności swoich klientów, Grupa Eurocash rozwija również sieć własnych sklepów detalicznych. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Gosc 28.04.2020

  Niech najpierw opłaci zaległe faktory swoim wierzycielom. Co to za biznes skoro nie płaci się za faktory. To niech się nie wymondrza że są tacy zajebiscie bo bo jest najgorsza firma o jakiej słyszałem.

 • cd krk 06.04.2020

  Wygląda na to, że to marketingowa propaganda bo firma zwalania robiąc z 4 pracowników 2 za przeproszeniem murzynów. Bezczelne wykorzystywanie sytuacji to co portugalce robią najlepiej.

 • Agata 04.04.2020

  Niestety zawiodłam się na tej firmie, która w dobie kryzysu zwalnia lojalnych pracowników z długoletnim stażem. Wstyd dla eurocash

 • Handel 04.04.2020

  Ukraińcy uciekli do siebie

 • dark 04.04.2020

  Polska firma portugalskiego właściciela.

 • Maniek 04.04.2020

  ...polska firma....haha...dobry żart

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.